Kalkulator kcal i BMI

Dieta jest kluczem do sukcesu w każdej dziedzinie sportu i płaszczyźnie życia. Idealnie zbilansowana, odpowiednio dopasowana do Twoich potrzeb. Przygotowywana z najlepszej jakości świeżych, nieprzetworzonych i regionalnych produktów. Posiłki z jakich się składa są rozkładane na mikro i makro składniki, opisane etykietami i hermetycznie zamknięte w pudełka. Boxy dostosowane są do podgrzewania w mikrofalówce- wszystko dla waszego komfortu oraz zadowolenia. Dietetyk ustalając menu bierze pod uwagę walory smakowe dania, aby nie odbiegały one tym restauracyjnym. Dokładnie wszystko przeliczając, zachowuje wszelkie zasady i restrykcje dotyczące każdego wariantu. Pierwsze korzyści płynące ze zdrowego odżywiania jakie zauważysz to: lepsze samopoczucie, więcej energii, oczyszczenie się organizmu oraz poprawiona perystaltyka jelit. Kluczem do sukcesu aby osiągnąć zamierzony cel jest systematyczność w spożywaniu posiłków, oraz odpowiednie nawodnienie organizmu: minimum 30ml/1kg masy ciała. Ponadto należy pamiętać, aby po każdym kubku wypitej kawy i czarnej herbaty zrekompensować to 2-krotnością wody (filiżanka kawy-2 filiżanki wody).

1. BMI

Body Mass Index pozwala na obliczenie wskaźnika masy ciała, czyli stosunku wagi do wzrostu. Niskie wartości mówią o tym, że ważmy za mało, wysokie – że za dużo.

2. Zapotrzebowanie kaloryczne

Dzięki znajomości zapotrzebowania kalorycznego będziesz mieć możliwość osiągnięcia właściwych celów – np. utrzymanie, redukcja, zwiększenie masy ciała.

3. Konsultacja dietetyczna

Dieta powinna być właściwie dobrana do naszych potrzeb oraz indywidualnych celów, możliwości, gustów i predyspozycji. Wystarczy systematyczność, aby zauważyć efekty.

2022-12-01 (Thursday)