Dlaczego my?

dlaczego my

Jesteśmy firmą cateringową przygotowującą zbilansowane posiłki w różnych wariantach oraz opcjach kalorycznych, w formie diety pudełkowej dostarczanej każdego dnia pod wskazany adres. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej dla Państwa opcji. Dania składają się wyłącznie ze świeżych, nieprzetworzonych i najwyższej jakości produktów Posiłki są starannie zapakowane w hermetyczne pojemniki, dostosowane do podgrzania. Nasze pudełka mogą towarzyszyć Ci wszędzie w ciągu całego dnia. Kucharze, każdego dnia z dbałością o szczegóły przygotowują box’y zgodnie z najwyższymi standardami dietetycznymi. Oferujemy dania nie tylko zdrowe, ale również smaczne. Dobieramy kalorie, dbamy o mikro i makro składniki. Codziennie dostarczamy Ci smakowych wrażeń!

profesjonalizm

1. Profesjonalizm

Nasze menu jest przygotowywane przez zespół dietetyków, którzy przykuwają uwagę do tego, aby jedzenie było skomponowane nie tylko zdrowo, ale również smacznie. Nie dopuszczamy sytuacji, w których dostaniecie złe proporcje na talerzu. Świadomie podnosimy jakość naszych usług. Ze względu na to, że jesteśmy lokalną firmą nie prowadzimy produkcji masowej, skupiamy się na dopracowaniu każdego indywidualnego dania w ograniczonej ilości zamówień.

selekcja produktów

2. Selekcja produktów

Współpracujemy z producentami dziedzictwa kulinarnego co jest ukłonem dla naszego regionalizmu. Mamy możliwość (czym się szczycimy) używać surowców z własnego gospodarstwa rolnego! Dopełniamy nasze zasoby w lokalnych masarniach, młynach i sadach. Dlatego mamy pewność pochodzenia zamawianego produktu. Nie używamy produktów modyfikowanych GMO, sztucznych utwardzaczy, barwników czy wzmacniaczy smaku. W zamian za to stosujemy naturalne i zdrowe zamienniki.

kontakt z klientami

3. Kontakt z klientem

Jako lokalna firma, nie sposób żebyśmy się nie zaprzyjaźnili z naszymi klientami. Mamy indywidualne podejście do każdego z nich, ponieważ świadomie ustalamy ilość zamówień, tak aby każde było idealnie dopracowane. Jesteśmy dostępni telefonicznie, mailowo oraz w razie awaryjnych sytuacji wspólnie szukamy rozwiązania. Otwieramy się na wszystkie wasze potrzeby oraz sugestie. Zawsze dążymy do wspólnego zadowolenia. Cenimy sobie wasze uwagi dlatego zachęcamy do pisania waszych komentarzy na naszego e-maila.

nasz zespół

4. Nasz zespół

Nie zapominamy, że w tym wszystkim chodzi o ludzi. Zapewniamy stabilne i godne warunki pracy, wiedząc, że najlepsze efekty uzyskuje zgrany i doceniany zespół. Żeby Wasze jedzenie było na wysokim poziomie, najpierw ten poziom musimy zapewnić naszym pracownikom.

schemat działania

5. Schemat działania

Zaczynamy od :

1. uprawy warzyw i hodowli drobiu

2. przygotowanie menu przez dietetyka

3. Dostawy surowców i produktów

4. Przygotowanie i wstępna obróbka, aby mogły znaleźć się w kuchni

5. Wspólne gotowanie i organizacja pracy

6. Pakowanie oraz dostawa

7. i tu kończymy naszą przygodę, a wam życzymy smacznego

Wszystkie etapy są na równi. Działamy synergistycznie, żeby catering znalazł się w waszych rękach.